Pobeze nam gradski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pobeze nam gradski

Mi ne idemo nikud i ne radimo nista.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ae sad malo filmovi xD

Ići dole 
+11
Boda
humppa gusar
~priNceZa*isPod*neoNa~
Mita
Killing hand
[.lenka.] ^.^
zihernadla
Zarko
Mrvica...
Trezan_sam
evie
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~priNceZa*isPod*neoNa~

~priNceZa*isPod*neoNa~


Broj poruka : 26
Datum upisa : 19.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptySre Feb 27, 2008 5:28 pm

Boda ::
Mrvica... ::
uf ja sam to gledala kod drugarice....

E pa jel bi mogla tvoja drugarica da mi nareze, a za uzvrat dobija sta god pozeli samo da nije nesto van mojih moguvnosti... Very Happy

uuuuu,sve shto pozheli... :treptrep:
Nazad na vrh Ići dole
Boda

Boda


Broj poruka : 357
Location : Svuda de ima piva...
Datum upisa : 19.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptySre Feb 27, 2008 6:01 pm

Pa da samo da nije van mojih mogucnosti... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
..zeka..

..zeka..


Broj poruka : 10
Datum upisa : 01.03.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2008 12:18 am

THE RING 1 I 2..... Twisted Evil

mwahahaha.....





i svi filmovi sa lindsay lohan! tongue
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica...
Admin
Mrvica...


Broj poruka : 458
Godina : 31
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 24.12.2007

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2008 3:22 am

ja sam gledala jedan jedini film sa lidzi i to je bio "herbi buba nabudzena do zuba" i smorila se kao nikada u zivotu... ne zbog autica, nego zbog nje -.-.... njanja ja sad gledam jedan od mojih omiljenih filmova... sad je na pauzi... KAD PORATEM BICU KENGUR:P...
Nazad na vrh Ići dole
https://pobezenamgradski.serbianforum.info
Joxoleon

Joxoleon


Broj poruka : 152
Godina : 32
Datum upisa : 06.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2008 3:29 am

Herbi Fully Loaded, is fully loaded WITH SHIT!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Boda

Boda


Broj poruka : 357
Location : Svuda de ima piva...
Datum upisa : 19.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2008 6:12 pm

Mrvica... ::
ja sam gledala jedan jedini film sa lidzi i to je bio "herbi buba nabudzena do zuba" i smorila se kao nikada u zivotu... ne zbog autica, nego zbog nje -.-.... njanja ja sad gledam jedan od mojih omiljenih filmova... sad je na pauzi... KAD PORATEM BICU KENGUR:P...
Ahahah kengur je najjaci!!!!!!
"Da ja vas nesto pitam sta je sa 100 000 neprijavljenih kineza, oni kopaju tunele..." Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mica_

mica_


Broj poruka : 20
Location : zarkovo siti
Datum upisa : 01.03.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2008 6:31 pm

filmofil sam. vise me zanimaju filmovi (kao umetnost) od muzike....
omiljeni su mi "cudesna sudbina amelije pulen"(neprevazidjen) i "leon"...
naravno i sve, daj mi bilo sta, od Leteceg Cirkusa Montija Pajtona! znaci oni su najjaci. obozavam ih.
dalje.... obozavam i takeshia kitana. [jedan japanski reziser] njegov najpoznatiji film je "zatoichi"...ostali "boiling point", "sonatina", "hana bi", "violent cop"...svi su mnogo dobri.
uopste, volim samurajske filmove. npr 7 samuraja, jodzimbo. kurosava jebe kevu.
hickoka i stenlija kjubrika mnogo gotivim, pogotovo "the rear window" od alfreda i "isijavanje" od stenlija.
takodje volim jima jarmuscha, pored toga sto se druzi sa fenomenalnom ekipom>dzoni dep, tom waits, nick cave, igy pop, ima super filmove npr "kafa i cigarete" i "ghost dog"....
takodje volim film "nebo nad berlnom", prelep je...
omiljeni glumac( da ne ispadne da su mi reziseri primarni, a jesu) je dzoni dep. ne, ne zato sto je lep, a jeste, vec zato sto je dobar glumac. i naravno edward norton. jebote on je magican covek, fenomenalan je. ali ipak vrh je jean reno. ne mogu opisati koliko ga volim. i ne moram da spominjem, ali ipak hocu, glumacku montija pajtona.
omiljena glumica mi je nataly portman, zbog "v za vendetu" i "leona"...za audrey taotou ne mogu da kazem da mi je omiljena jer sam je gledala samo u "ameliji pulen"(necu da racunam "da vincijev kod" jer je tu i jean reno bio sranje, svi su tu bili sranje) ali mi je skroz super.

e ok ovo je previse. pisem roman ko budala. a onaj ko ovo cita se pita da li sam normalna. verovatno niko nista nije ni cuo od ovog sto sam nabrojala. ali sta cu ipak je to moja (hmmmm) opsesija (?)...
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica...
Admin
Mrvica...


Broj poruka : 458
Godina : 31
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 24.12.2007

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2008 7:02 pm

da vinchijev kod je vnugo... oh ja se pripremam u chetvrtak za dogville, sa profesorkom nemachkog... mislim da traje 3sata-.-...
Nazad na vrh Ići dole
https://pobezenamgradski.serbianforum.info
calm.like.a.bomb
Admin
calm.like.a.bomb


Broj poruka : 89
Godina : 32
Datum upisa : 26.12.2007

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2008 7:58 pm

mrzi me da chitam sve, je l' neko gledao "requiem for a dream"?
ana mi reche da moramo da ga gledamo!?
Nazad na vrh Ići dole
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Killing hand

Killing hand


Broj poruka : 217
Location : Bezanija
Datum upisa : 05.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2008 8:15 pm

Boda ::

Ahahah kengur je najjaci!!!!!!
"Da ja vas nesto pitam sta je sa 100 000 neprijavljenih kineza, oni kopaju tunele..." Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy




Jeste, mi ga u basu gledamo po 2,3,4 puta kada idemo na neki turnir. Zadnji put kada smo isli do ceske, 4x smo ga gledali Very Happy


Poslednji izmenio Stefan666 dana Uto Mar 04, 2008 8:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/stefan_srbija
zihernadla

zihernadla


Broj poruka : 125
Godina : 30
Datum upisa : 05.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2008 8:16 pm

e a bas sam htela da napisem za kengura,i munje su super i andjeli ali SAMO 1. DEO!!!!! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica...
Admin
Mrvica...


Broj poruka : 458
Godina : 31
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 24.12.2007

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2008 11:11 pm

dobro munje se podrazumevaju... film nashe mladostixD...
Nazad na vrh Ići dole
https://pobezenamgradski.serbianforum.info
Boda

Boda


Broj poruka : 357
Location : Svuda de ima piva...
Datum upisa : 19.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptySre Mar 05, 2008 4:04 pm

Eee da Munje svi vole!!!
EVo slika za svakog po jedna... Laughing Laughing Laughing
E sad sam gledao how high, film je do jaja...
Nazad na vrh Ići dole
mica_

mica_


Broj poruka : 20
Location : zarkovo siti
Datum upisa : 01.03.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptySre Mar 05, 2008 4:31 pm

calm.like.a.bomb ::
mrzi me da chitam sve, je l' neko gledao "requiem for a dream"?
ana mi reche da moramo da ga gledamo!?
nije los samo sto sam se ja izbedacila kad sam ga odgledala...i da jared leto je glavni glumac.
Nazad na vrh Ići dole
humppa gusar




Broj poruka : 89
Datum upisa : 22.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptySre Mar 05, 2008 11:39 pm

Joss ::
THE RING 1 I 2..... Twisted Evil

mwahahaha.....


:


Ringu trilogija je do jaja

mislim naravno na japanske verzije
Nazad na vrh Ići dole
Zarko
Admin
Zarko


Broj poruka : 273
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptySre Mar 05, 2008 11:46 pm

Nisam znao da ima 3 originalna(japanska) dela.
Ja sam chuo samo za 2.
Nazad na vrh Ići dole
humppa gusar




Broj poruka : 89
Datum upisa : 22.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:13 am

ima bogme treci se zove ''Ring 0: Birthday'' (Ringu 0: Bāsudei)

odlican je, Sadako se tu pojavljuje kao prelepa devojka (Yukie Nakama)
pre no sto ju je otac ubacio u bunar
i onako, na kraju se otprilike sve razjasnjava

teoretski postoji 4 japanska ringa

http://en.wikipedia.org/wiki/Rasen_%28film%29
Nazad na vrh Ići dole
Zarko
Admin
Zarko


Broj poruka : 273
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:15 am

Da,da,znam.
Sad videh,pre 2 minuta.
Ja ni jedan Ring nisam gledao(ni japanski,ni americhki),al' nabavicu prvo te japanske da odgledam.
Nazad na vrh Ići dole
humppa gusar




Broj poruka : 89
Datum upisa : 22.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:17 am

Zarko ::
Da,da,znam.
Sad videh,pre 2 minuta.
Ja ni jedan Ring nisam gledao(ni japanski,ni americhki),al' nabavicu prvo te japanske da odgledam.

SRAMOTA!!!

definitivno gledaj japanske!
ima boljih riba xD
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica...
Admin
Mrvica...


Broj poruka : 458
Godina : 31
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 24.12.2007

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:18 am

sve japanske verzije horor filmova su bolje od americhkih...
Nazad na vrh Ići dole
https://pobezenamgradski.serbianforum.info
Boda

Boda


Broj poruka : 357
Location : Svuda de ima piva...
Datum upisa : 19.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:20 am

To je tacno, Japanci prave mnogo dobre horore, dok su Americki smor...
A mi Srbi kad napravimo horor to je da se uplasis za ceo zivot, uzmimo primer leptirice ili TT sindrom, mnogo su strasni... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zarko
Admin
Zarko


Broj poruka : 273
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:20 am

Pa i red je valjda da se gledaju prvo originali,a ne kurac-palac neki rimejkovi.

A inache jedan moj drug(Gavra xD) je gledao prvi deo(americhki) pre neki dan na TV-u i zhiv se usr'o kada je video facu one devojke shto umire na pochetku,i nije hteo da gleda do kraja... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
humppa gusar




Broj poruka : 89
Datum upisa : 22.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:25 am

Zarko ::
Pa i red je valjda da se gledaju prvo originali,a ne kurac-palac neki rimejkovi.

A inache jedan moj drug(Gavra xD) je gledao prvi deo(americhki) pre neki dan na TV-u i zhiv se usr'o kada je video facu one devojke shto umire na pochetku,i nije hteo da gleda do kraja... Laughing

ne znam da li toga ima u americkoj verziji ali meni je najgore bilo kad se pokaze Sadako (Samara) bez noktiju jer su joj svi ostalu na zidovima bunara u pokusaju da pobjegne iz istog

znaci
aaaaaaaAAAA
zabole me moji prsti kad god pomislim na to
Nazad na vrh Ići dole
Boda

Boda


Broj poruka : 357
Location : Svuda de ima piva...
Datum upisa : 19.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:33 am

Ma jebes horore domaci filmovi najjaci...
Najjaci je Varljivo leto 68, nema bolji film uvek kad ga gledam umrem od smeha...
Nazad na vrh Ići dole
Zarko
Admin
Zarko


Broj poruka : 273
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2008

Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 EmptyČet Mar 06, 2008 12:34 am

Maratonci! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ae sad malo filmovi xD   Ae sad malo filmovi xD - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ae sad malo filmovi xD
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Casopisi, serije,filmovi,knjige, muzika i uopsteno moje JA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pobeze nam gradski :: Sve i svasta :: MESTO ZA SPAM-
Skoči na: