Pobeze nam gradski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pobeze nam gradski

Mi ne idemo nikud i ne radimo nista.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako ubijate vreme na casovima?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Maja [The Way I Feel]

Maja [The Way I Feel]


Broj poruka : 96
Godina : 31
Location : Cherry spa
Datum upisa : 09.09.2008

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptyPon Sep 15, 2008 11:28 pm

Tema za savete kako najlakse preziveti svaki dan po 5-7 sati u doticnoj ustanovi.
Ja ubijam vreme smehom i zezanjem Milice Kostic ahahahhaha
A vi?
Nazad na vrh Ići dole
Killing hand

Killing hand


Broj poruka : 217
Location : Bezanija
Datum upisa : 05.02.2008

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptyPon Sep 15, 2008 11:30 pm

eeeeeeeeeeee...uvek su tu dobra stara vesala ili ti iX oX

A ne smemo ni zaboraviti nabrajanja, npr. nabrajam sve igrace iz skotske lige, ili iz nemacke lige, i ko ponovi, ispada
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/stefan_srbija
Maja [The Way I Feel]

Maja [The Way I Feel]


Broj poruka : 96
Godina : 31
Location : Cherry spa
Datum upisa : 09.09.2008

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptyPon Sep 15, 2008 11:35 pm

hahahahha ja zvrljam sveske crtam pisem preko lekcija markerima pravim zavesa sveske a onda kada ponestane prostora uzmem korektor pa njime pisem preko.bolid.bolid.bolid.
Prosle godine sveska(za srpski) je ostavljala boju po rukama kada je dodirnete a onda je razredna rekla da cemo uz odgovaranje predavati svesku da vidi i jbg sve sam morala da prepisem Sad
Nazad na vrh Ići dole
Boda

Boda


Broj poruka : 357
Location : Svuda de ima piva...
Datum upisa : 19.02.2008

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptyPon Sep 15, 2008 11:47 pm

Ja crtam po sveskama, cackam nos, spavam, kucam poruke, otkud znam, a povremeno i pratim sta profesor prica...
Nazad na vrh Ići dole
Maja [The Way I Feel]

Maja [The Way I Feel]


Broj poruka : 96
Godina : 31
Location : Cherry spa
Datum upisa : 09.09.2008

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptyPon Sep 15, 2008 11:50 pm

kod nas ima nekih profesora sto zali boze slusati bolje to vreme iskoristiti za nesto deseto....
Ivana Pesic istorija auuuu pa tom casu nema kraja a tek sto ona ne zna da predaje to nije zdravo prica vam o praistoriji pa kako bi vam objasnila neku nebulozu pocne da prica o eskimima i o hitleru pa zaboravi sta je bila prva tema i nastavi ona o drugoj....moron
Nazad na vrh Ići dole
zihernadla

zihernadla


Broj poruka : 125
Godina : 30
Datum upisa : 05.02.2008

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptyUto Sep 16, 2008 11:54 pm

ja uglavnom spavam... Sleep
ili grizem olovku,zvrljam,pricam,slusam ziku,dopisujem se....ima mnogo nacina kako ubiti vreme :]
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica...
Admin
Mrvica...


Broj poruka : 458
Godina : 31
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 24.12.2007

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptySre Sep 17, 2008 1:38 am

ja crtam po stolu i po ljudima iz 'komshiluka'. uglavnom crtam po nesrecniku pored meneXD... pishem priche, da bih mogla da baronishem malu decu. aktivno se javljam kod normalnih profesora i tako... a volim i da se krivim sa jednim ortakom. kao, ko napravi morbidniju grimasu pobednik je.(:
Nazad na vrh Ići dole
https://pobezenamgradski.serbianforum.info
Maja [The Way I Feel]

Maja [The Way I Feel]


Broj poruka : 96
Godina : 31
Location : Cherry spa
Datum upisa : 09.09.2008

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptySre Sep 17, 2008 10:18 am

haha da to za grimase ja & my friend tea stalno radimo tacnije opanasamo facu koja je poprilicno buljava manijaka iz odeljenja xD ne nismo zle
A mozete prekratiti vreme tj izgledace krace lakse ce vam proci ako je zanimljiv profesor...Dodje nama psihologicarka kasni 15min i kao sada cemo mi deco sve to nadoknaditi xDDDDD i krene manijakalnom brzinom da lupa nesto xDDD i sada kako pise po beloj tabli i nema vise mesta treba da obrise mi tu tablu brisemo uglavnom papirnim maramicama jer ne moze sundjerom za zelenu i samo dodje zena ma nije frka sto nema cime i samo vadi neki prljavi zavoj iz torbe i kaze znate ja sam kasnila jer mi je muz u bolnici(prelom klj. kosti) evo zavoj sa njegove ruke i lepo izvadi korisceni zavoj njegovog muza i njime obrisa tablu sto je najgore ostavila ga nije ga bacila ahahahhahahahahhahahahahahaha znaci koma
Nazad na vrh Ići dole
Mrvica...
Admin
Mrvica...


Broj poruka : 458
Godina : 31
Location : Zimbabwe
Datum upisa : 24.12.2007

Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? EmptySre Sep 17, 2008 5:30 pm

imate bele table. mi fazon nemamo ni sundjer XD....
Nazad na vrh Ići dole
https://pobezenamgradski.serbianforum.info
Sponsored content





Kako ubijate vreme na casovima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ubijate vreme na casovima?   Kako ubijate vreme na casovima? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ubijate vreme na casovima?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta zelite vec duze vreme da uradite a da niste josh uvek?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pobeze nam gradski :: Sve i svasta :: MESTO ZA SPAM-
Skoči na: